Arıyorum İlanı

Arıyorum ilanı Birapple.com aracılığı ile Türkiye'de ilk defa hayata geçmiş, tamamen kullanıcıların isteklerini karşılamak ve alıcı ile satıcıyı daha hızlı bir şekilde bir araya getirmek için hizmete sunulmuştur.

Birapple.com " Türkiye'nin en güvenli ikinci el alışveriş sitesi " olma yolunda oluşturmuş olduğu ARIYORUM ilanı verme seçeneği ile istediğiniz fiyatlarda ve istediğiniz özelliklerde Apple ürünlerine kavuşmanızı sağlıyor. 

Arıyorum ilanı: İlan Ver sekmesinde istediğiniz özelliklerde arıyorum ilanı vererek satıcı bulmanıza yardımcı olan bir ilan türüdür. Herhangi bir Apple ürünü için detaylı şekilde istediğiniz özellikleri belirtip satıcılar ile daha hızlı buluşabilirsiniz. Birapple.com üzerinden verilmiş olan arıyorum ilanlarını inceleyerek satmayı düşündüğünüz ürününüzü rahatlıkla alıcılar ile buluştura bilirsiniz. Arıyorum ilanı verdikten sonra satıcılardan gelen mesajları ve teklifleri değerlendirip size uygun ürünü almaya karar verdiğinizde satıcıdan BAG(BirApple.com Güvencesi) ile ilan vermesini isteyip kendinizi güvence altına alabilirsiniz. BAG sistemi ile aldığınız ürünler Birapple.com ofisinde incelenip test edildikten sonra size gönderilir bu sayede internetten en güvenli alışverişi yapmış olursunuz. Birapple.com Türkiye'nin en güvenli ikinci el alışveriş sitesi olarak sizlere verdiği arıyorum ilanı oluşturma hizmeti ile aradığınız fiyat ve özellikte ürün bulmanızı sağlıyor.