Hakkımızda

BİRAPPLE.COM 2014 yılından bu yana hazırlıklarını sürdüren ve nihai başlangıcını 2016 ortasında yapan Türkiye genelinde 'En Güvenilir Alışveriş' ilkesi ile yola çıkmış ikinci el ve sıfır ürünlerin kullanıcılar tarafından sergilendiği aynı zamanda güncel blogların/haberlerin forum desteğinin bulunduğu Türkiye'nin gelişmiş ve en güncel Apple platformudur. Geliştirdiği BAG( BirApple.com Güvencesi ) sistemi ile kullanıcılarına tereddütsüz ürün satma ve satın alma imkânı sunar. aylık 200 bin sayfa gösterimi, ile sektördeki benzersiz yerini daha ileriye taşımayı amaçlayan ve sürekli kendini yenileyen bir girişim hareketidir. Odak noktası Apple ürünleri ve teknolojidir.

Ekip olarak işimizi severek yapmamız daha iyi hizmet verebilme hedefimizin temelini oluşturur.

Birapple.com sade anlaşılır ve özgün tasarımının yanın sıra tamamen reklamsız olması ile siz değerli üye ve kullanıcılarımız için rahat, konforlu, gözlerinizi yormayan bir tasarım anlayışına sahiptir. Daha iyi hizmet vermek için Apple adına aradığınız her şeyi biraraya getiren tamamen ücretsiz bir platformdur.

Birapple.com'a üye olmak oldukça basittir. Üye olarak ürünleriniz için ilan oluşturabilir veya size uygun bir ürün arayabilirsiniz eğer bunlar sizin için yeterli değil ise arıyorum ilanı oluşturarak daha fazla kitleye hitap edebilirsiniz ve size özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Kullanıcı ilanlarının tamamı tecrübeli Birapple.com çalışanları tarafından tek tek incelenerek onaylanır. Birapple.com'da sadece Apple ürünleri sergilenir harici hiçbir ilan sergilenmez.

Blog kategorisindeki haberler her gün editörlerimiz tarafından eşsiz ve özgün içerik ile güncellenir. Yayınlanan bloglara yorum yapabilir görüş bildirebilir ve ortak ilgi alanı dostlukları kurabilirsiniz. En güncel Apple haberlerinden ilk sizler haberdar olabilir teknolojinin gerisinde değil bir adım önünde yer alabilirsiniz.

 

 

 

 

...Think big and different